Raz jeszcze dziękujemy grupie osób, na czele z ks. Wojciechem, za tegoroczną świąteczną dekorację kościoła. Jutro po Mszy św. zostanie rozebrana, zapraszamy chętne osoby do pomocy.

Dziś, w tzw. Niedzielę przewodnią, obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego rozpoczynające Tydzień Miłosierdzia. Zbieramy dziś ofiary do puszek na „Caritas” i dar serca Jałmużny Wielkopostnej do kosza przed ołtarzem.

Ok. godz. 13.45 przy ul. Wasilkowskiej, możemy dołączyć się do pielgrzymów zdążających do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Msza św. za wstawiennictwem bł. Ks. Michała Sopoćki o godz. 15.00.

Jutro obchodzimy przeniesione z Wielkiego Tygodnia święto Zwiastowania NMP. Msze św. w naszym kościele o 6.30, 9.00 i 18.00

W następną niedzielę rozpoczniemy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do codziennego czytania Słowa Bożego.

Za tydzień w niedzielę 14.04. spotkanie dzieci przed I Komunią św. po Mszy św. o godz. 10.30, a o godz. 17.30 spotkanie rodzin przyjmujących peregrynujący obraz Matki Bożej.

A w sobotę 20.04. naszą parafię nawiedzi Obraz Matki Bożej „Solidarności”, który peregrynuje po naszej archidiecezji. Będzie przebywał w naszej parafii przez tydzień do soboty 27.04. Zachęcam do wspólnej modlitwy i zawierzenia naszej parafii i rodzin Matce Bożej. Za tydzień podamy dokładniejsze informacje.

11.05. w sobotę organizujemy jednodniową autokarową pielgrzymkę do Bociek, Siemiatycz, Drohiczyna, do Zakątka Koryciny i do Sanktuarium Matki Bożej w Ostrożanach. Zapisy w kancelarii i w „Caritas”. Chętnych prosimy o szybkie zgłaszanie się, by zamówić autokar.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca, za chwilę wystawienie Najświętszego Sakramentu.