Dziękujemy Muzeum Wojska w Białymstoku za wystawę, która zawisła na ogrodzeniu. Zachęcamy do zapoznania się z dziejami naszej parafii i dzielnicy. W niedzielę 26.05. Msza św. o godz. 12.00 zostanie odprawiona w intencji żołnierzy z 42pp, w rocznicę ich święta pułkowego. 

Dzisiaj o 17.00 spotkanie osób przyjmujących obraz Matki Bożej, a po Mszy św. o godz. 18.00 próba młodzieży przed bierzmowaniem.

Trwa nabożeństwo majowe, każdego dnia o 17.30.

We środy majowe dla dzieci, o ile pogoda pozwoli, będziemy śpiewać Litanię Loretańską przed figurą Matki Bożej na naszym placu, by nawiązać do nabożeństw majowych odprawianych przy kaplicach i krzyżach. Na majowe serdecznie zapraszamy Wszystkich, szczególnie dzieci i młodzież. 

W tym tygodniu:

- w poniedziałek 13.05. wspomnienie objawień maryjnych z Fatimy. Tego dnia

Msza św. z ok. 20-lecia istnienia koła Radia Maryja w Sokółce będzie transmitowana przez TV Trwam i Radio Maryja o godz. 18.00.

- we wtorek 14.05. św. Macieja, Apostoła

- we czwartek 16.05. św. Andrzeja Boboli, męczennika, patrona Polski

W tym tygodniu odbędą się próby dzieci przed I Komunią św., a w sobotę spowiedź dzieci i najbliższej rodziny.

I Komunia św. w naszym kościele będzie za tydzień 19.05. o godz. 10.30. Bardzo prosimy naszych Parafian, którzy nie są zainteresowani udziałem w I Komunii św., by tej niedzieli wybrać inną godzinę Mszy św. ze względu na gości, którzy przybędą na uroczystość.

Zapraszamy wszystkie wspólnoty, grupy i stowarzyszenia naszej Archidiecezji na wspólne przeżywanie Wigilii Zesłania Ducha Świętego pod przewodnictwem abp. Józefa Guzdka, w sobotę 18.05.2024 o godz. 21.00 w archikatedrze.

Za tydzień niedziela Zesłania Ducha Świętego. Można zyskać odpust zupełny za odśpiewanie hymnu O Stworzycielu Duchu, przyjdź.